تبلیغات
کد های بی نظیر جاوا - دستگاه تصفیه آب

کد های بی نظیر جاوا

خانه ای برای مدیران وبلاگ و سایت

آخرین محصولات فروشگاه

دستگاه تصفیه آب

دستگاه تصفیه آب - تصفیه آب خانگی -تصفیه اب دستگاه تصفیه اب- اسمز معکوس-دستگاه تصفیه آب خانگی-تصفیه اب خانگی-تصفیه آب خانگی-تصفیه اب- تصفیه آب نیمه صنعتی-تصفیه آب -دستگاه تصفیه آب خانگی

دستگاه تصفیه آب خانگی

با قابلیت تصفیه 10000 لیتر آب
نوشیدن آب سالم و گوارا حق شماست

آلودگی ها را بدون جدا كردن مواد معدنی از آب حذف می كند !
محصول برگزیده مجله بهداشت و سلامت آمریكا

 به عنوان " محصول سلامت سال "
در كمتر از چند دقیقه نصب و آماده استفاده می گردد

 تصفیه آب

قیمت دستگاه تصفیه آب: 25.000 تومان
دستگاه تصفیه اب

این محصول تنها محصولی است كه در دنیا توانایی حذف مواد مضر را بدون تاثیر در مواد معدنی دارد.این سیتم تركیبی از فیلتر كربنی ، تبادل یونی ( غیر رزینی ) ، فیلتر ATS  و  فیلتر ساب میكرون می باشد. این دستگاه در كمتر از چند دقیقه نصب و آماده استفاده می گردد.
همچنین از معتبر ترین موسسات بهداشتی دنیا نظیر بنیاد ملی بهداشت آمریكا( مطابق با استاندارد های 42 و 53 ) ، موسسه آزمایشگاه های مبنا و اداره بهداشت كالیفرنیا دارای تاییدیه در زمینه حذف كدورت ، كلر ، سرب ، آفت كش های گیاهی ، حیوانی ، كیستها  ،مواد آلی فرار ، تركیبات آلی مصنوعی ، تری هالو متانها ، مزه بد و بوی بد می باشد. فیلتر های دستگاه می توانند با حفظ مواد معدنی برای انجام هیدراسیون مطلوب تر تامین كننده نیاز های سلامتی شما باشد.
فیلتر ها می توانند به میزان 10000 لیتر آب را تصفیه كنند .( توصیه می گردد بین 6 ماه تا 1 سال نسبت به تعویض فیلتر ها اقدام نمایید ).


دستگاههای تصفیه آب خانگی برای حذف یا كاهـش مواد زائد آب آشامیدنی بكار میروند. این مواد عمدتا عبارتند از :
الف ) سختی آب 
ب )   كلر و تركیبات بیماریزای كلر
ج )   فلزات سنگین
د )   آلودگی های میكربی

آب تهران كه از سدهای كرج، لار و لتیان تامین می گردد دارای كیفیت بالائی بوده و از این نظر معروفیت جهانی دارد. در سالهای اخیر بعلت كافی نبودن آب این سدها، برای تامین آب مورد نیاز تهران چاههای عمیق در سطح و حومه شهر حفر گردیده و آب آن به شبكه شهری اضافه گردیده است. آب این چاهها سختی آب تهران را بالا برده است و  در صورتیكه قبل از ورود به شبكه تصفیه و گندزدایی نگردد می تواند از طریق نشت پساب منشاء آلودگی های انگلی و میكروبی و فلزات سنگین شود.
 از طرف دیگر بالا بودن مقدار كلر تزریقی در تصفیه خانه ها برای مقابله با این آلودگی ها موجب ایجاد آلودگی شیمیایی آب می گردد كه علاوه بر طعم و بوی نامطبوع، كلر موجب ایجاد تركیبات بیماری زای تری هالومتانها می شود. آب های شهری را بایستی قبل از استفاده از وجود میكرب ها و انگل ها  و همچنین كلر و تركیبات آن و در صورت موجود بودن، از فلزات سنگین پاك نمود.

ویژگیهای دستگاه تصفیه آب خانگی:
    · استفاده از مواد مرغوب و غیر بازیافتی در ساخت كارتریجهای مصرفی دستگاه ها 
    · وزن و حجم كم دستگاه و مخزن ذخیره آب 
    · آنتی باكتریال بودن واقعی مخزن
    · ثابت ماندن TDS آب پس از گذشت چند هفته یا چند ماه
    · عدم نیاز به آب بندی ( قبل و بعد از نصب دستگاه )
    · حذف اكثر آلودگی های میكروبی آب
    · استفاده از فیلتر سرامیكی
    · تعدد فیلتر
   · ضمانت دستگاه

 دستگاه تصفیه آب

قیمت دستگاه تصفیه آب: 25.000 تومان
گیره کوچک کننده بینی

در این متن مختصراً به هفت اشتباه رایج خریداران دستگاه های تصفیه آب در ایران اشاره میكنم.
1ـ پیگیری خرید دستگاه آمریكایی
‌ از پیگیری دستگاه های ساخته شده در كشورهایی مانند آمریكا، آلمان ،ژاپن و ... خودداری فرمائید . با این كار تنها راه را برای فریب خوردن خود باز میكنید . تكنولوژی اسمز معكوس در این سیستم ها منحصراً در اختیار آمریكا بوده و با توجه به روابط سازنده سیاسی و اقتصادی آمریكا با كشور تایوان این كشور كوچك اما با سرعت در حال توسعه بعنوان مهد ساخت قطعات و دستگاه های تصفیه آب در جهان شناخته شده است . بطوریكه معتبر ترین شركت های آمریكایی سازنده این سیستم ها امروزه سایت های تولید خود را در گسترده ترین شكل ممكن در تایوان راه اندازی كرده اند و تولیدات با كیفیت بالا و قیمت تمام شده پایین كارخانجاتشان در این كشور را به تمامی كشورهای جهان از جمله كانادا ، اسپانیا ، نروژ و سایر كشورهای پیشرفته صادر میكنند . آگاه شدن از این موضوع كار ساده ایست ، به وبسایت گوگل سری بزنید و بدنبال شركت های بزرگ تصفیه آب در جهان باشید . بی شك به صدق گفته ما پی خواهید برد.
بنابر این وجود بعضی از برندهای تصفیه آب با نام و یا پرچم كشورهایی چون آمریكا در ایران صرفاً ترفندی كارامد و كم هزینه ( تنها چاپ یك برچسب كوچك و دلربا و یك بسته بندی )  برای فروش بیشتر دستگاه های با كیفیت پایین در بازار آشفته این محصولات در ایران است .

2ـ توجه صرف به توضیحات فروشندگان بدون ارائه مدارك مستدل
چیزی كه برای شخص بنده در خرید یك كالا اهمیت دارد صداقت شركت سازنده آن است  . چه آمریكایی بودن چه  تایوانی بودن چه چینی بودن و یا هر ادعای دیگری در مورد سیستم های تصفیه آب باید با ارائه دلیل و مستندات آن اثبات شود . اثبات آن كار سختی نیست . فروشنده میتواند شما را با شماره ثبت جهانی كالا ، قسمت هك شده نام كالا بر روی محصول و قسمت هك شده نام كشور سازنده محصول آشنا سازد . همچنین وبسایت شركت تولید كننده میتواند گواه خوبی بر توضیحات فروشندگان باشد .

3ـ‌ عدم توجه به جنس قسمت هایی از دستگاه كه آب با آنها سرو كار دارد
از جمله این قسمت ها میتوان به مواد بكار رفته در فیلتر های كربنی این دستگاه ها  كه در نمونه های اصلی و بهداشتی آنها از پوسته نارگیل فراوری شده و در موارد غیر اصلی از سنگ زغال استفاده میشود و یا جنس پلاستیك حوضچه های فیلتر در این سیستم ها نام برد. این مواد مهمترین بخش این دستگاه ها بوده و متاسفانه اهمیت آن در هنگام خرید از چشم خریداران این سیستم ها  پنهان است.

4ـ بی تفاوتی نسبت به استانداردها
باید یادآور شوم كه در حال خرید یك وسیله بهداشتی هستید . شاید بهداشتی ترین وسیله زندگیتان . در این دستگاه آب پس از عبور و برخورد با مواد 6 فیلتر و یك مخزن بطور مستقیم وارد بدنتان شده و از طریق سلولها جذب میشود . سعی كنید همانطور كه بهترین مواد غذایی و یا بهترین داروها را میخرید و در هنگام خریدشان به استانداردهای آنها توجه میكنید در هنگام خرید دستگاه های تصفیه آب دقتی دوچندان به خرج دهید . استانداردهای معتبر در این محصولات معمولاً از موسسه ملی استاندارد آمریكا ، بنیاد ملی بهداشت آمریكا و استاندارد اتحادیه اروپا و استانداردای كیفی ایزو است . شماره ثبت و تائیدیه این استانداردهای معتبر جهانی را میتوان از وبسایت این موسسات استاندارد دریافت كرد . شركتهای واردكننده این سیستم ها در ایران میتوانند به راحتی تصویر استانداردهای اخذ شده توسط شركت تولید كننده را در اختیار نمایندگانشان قرار دهند . پیگیر آن از نمایندگان فروش باشید .
 
5ـ‌ دستگاه با قیمت ارزان
بدنبال دستگاه با قیمت مناسب باشید نه ارزان . فراموش نكنید میان قیمت ارزان و قیمت مناسب تفاوت از زمین تا آسمان است. آنچه واضح است اینست كه نمیتوان كیفیت عالی، استانداردهای معتبر جهانی، بكارگیری متخصصان در ساخت و خدمات گسترده را در كنار قیمت ارزان جای داد. كه اگر شدنی بود امروز بجای خودروی 405 سوار بر بنزهای با قیمت زیر 20 میلیون تومان بودید!

6ـ مخزن بزرگ نشانگر توان بالای دستگاه
یكی از اشتباهات رایج در میان خریداران دستگاه های تصفیه آب تمركزشان بر روی دستگاه های با مخازن ذخیره بزرگ در این سیستم هاست . این در حالیست كه مخزن باید متناسب با میزان مصرفتان باشد و هیچ تاثیری بر توانایی دستگاه ندارد  . بطور مثال خانواده كم جمعیتی كه مصرفش 3 تا 5 لیتر در روز است باید نهایتاً از مخزن شش لیتری استفاده كند تا حد اقل یك بار در روز مخزن دستگاه خالی و آب تازه جایگزین آن شود . برای مصارف بیشتر بالطبع استفاده از مخازن دوازده لیتری توصیه میشود .

7ـ‌ بی توجهی به گواهینامه رسمی نمایندگی
متاسفانه ورود افراد غیر متخصص و با تحصیلات پایین در این رسته دغدغه اصلی وزارت بهداشت و تمامی شركت های معتبر توزیع كننده این سیستم هاست به نحوی كه اكثر فروشندگان بدون داشتن گواهی نمایندگی، بصورت جانبی و بعنوان شغل دوم اقدام به فروش این سیستمها در ایران میكنند.
عدم اطلاع از تفاوت كیفی میان برندها، نا آگاهی از شیوه صحیح تعویض فیلترها، عدم توانایی در دریافت خدمات پس از فروشی همچون سرویس های تعویض فیلتر و تعمیرات و تامین لوازم جانبی این دستگاه ها از جمله معدود مشكلات خرید از چنین فروشگاه هاییست.

نتیجه گیری
در خرید دستگاه های تصفیه آب بیش از هر كالایی دقت كنید ، خرید یك تلویزیون بی كیفیت در بدترین حالت ممكن منجر به ضرر مالی میشود اما خرید یك دستگاه تصفیه آب بی كیفیت منجر به ورود موادمضر به بدنتان در هر لیوان آب مصرفی شما در شبانه روز خواهد شد . در انتخاب میان خرید یك دستگاه بدون استاندارد معتبر و شناسنامه از یك نمایندگی غیررسمی و نخریدن این دستگا های ضروری ، گزینه پیشنهادی ما گزینه دوم است .
دستگاه تصفیه آب خود را از میان برندهای معتبر ، نمایندگی های معتبر و با گارانتی معتبر تهیه نمایید.

تصفیه آب خانگی ، دستگاه تصفیه آب ، دستگاه تصفیه آب خانگی ، تصفیه آب ، دستگاه تصفیه آب خانگی ، آب شیرین کن ، تصفیه اب ، تصفیه اب خانگی ، دستگاه تصفیه اب خانگی ، تصفیه اب  ،تصفیه اب ، تصفیه اب ، تصفیه اب ، تصفیه آّ خاگی ، دستگا تصفیه آب، سختی آب، سختی اب،

difference between kamagra and viagra گفته است :

پنجشنبه 23 خرداد 1398 04:37 ب.ظ


I visited many web pages except the audio feature for audio songs current at this web page is really excellent.

Can you get taller with yoga? گفته است :

دوشنبه 27 شهریور 1396 05:57 ق.ظ

That is a very good tip especially to those
new to the blogosphere. Short but very precise info… Thank you
for sharing this one. A must read article!

foot pain گفته است :

سه شنبه 14 شهریور 1396 05:50 ب.ظ

Hello colleagues, how is all, and what you wish for to say about this
paragraph, in my view its in fact amazing designed for me.

How do you grow? گفته است :

دوشنبه 30 مرداد 1396 10:26 ق.ظ

Hello all, here every person is sharing these kinds of experience,
so it's good to read this website, and I used to visit this web site
everyday.

What causes painful Achilles tendon? گفته است :

یکشنبه 15 مرداد 1396 11:11 ب.ظ

Generally I don't read post on blogs, however I would like
to say that this write-up very pressured me to check out and do
it! Your writing style has been amazed me. Thank you, very great article.

Can exercise increase your height? گفته است :

شنبه 14 مرداد 1396 07:05 ق.ظ

I have been browsing online more than three hours today,
yet I never found any interesting article like yours.
It is pretty worth enough for me. In my opinion, if all website owners and bloggers
made good content as you did, the net will be a lot more useful than ever before.

olliewechter.weebly.com گفته است :

سه شنبه 6 تیر 1396 08:45 ق.ظ

Appreciating the hard work you put into your blog and in depth information you present.
It's nice to come across a blog every once in a while that isn't the same unwanted
rehashed information. Excellent read! I've bookmarked your site
and I'm including your RSS feeds to my Google account.

 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر